הדרכים המסוכנות בעולם

מי לא מכיר את ההרגשה הזו? אתה נהנה מהחופשה בחו”ל, נכנס למונית משדה התעופה, מהמלון או סתם ביציאה מאתר תיירותי כלשהו, ולאחר כדקה של נסיעה עינייך חושכות- הנהג לא שומר מרחק, מזלזל בחוקי התנועה, מתעלם מכלי הרכב שבסביבתו ובכלל נותן תחושה שהוא משוכנע שהוא בתחרות.

ברחבי העולם פרוסות כמה דרכים מפותלות ומסוכנות, אשר גובות את חייהם של לא מעט אנשים. אך אם לא די בכך, ישנם יעדים בעולם בהם הכבישים אמנם מסוכנים פחות, אך הנהגים הם אלו המהווים סכנה לנוסעים. ריכזנו עבורכם מספר יעדים בהם מסוכן מאוד לנסוע בכבישים:

דרך המוות, בוליביה

אולי הדרך המסוכנת המפורסמת בעולם ובוודאי המסוכנת ביותר, הגובה את חייהם של כ-250 בני אדם בשנה. אורכו של הכביש 64 ק”מ בלבד, אך הוא נמתח לאוכם של תהומות עצומים של מאות מטרים, ללא גדר הפרדה. אם לא די בזאת, רוחבו של הכביש לא עולה על 3.5 מטרים בחלקו, מה שלא מאפשר מעבר של שתי מכוניות בו זמנית. לא לבעלי לב חלש!

תאילנד

חופים מקסימים על גבי איים טרופיים אקזוטיים – זה מה שבדרך כלל יעלה בראשנו כשנחשוב על תאילנד. עם זאת, מסתבר שבתאילנד מסוכן מאוד לנהוג, היות והכבישים רעועים ומסוכנים, והנהגים התאילנדים ידועים בחוסר זהירותם. כשמוסיפים לכך לא מעט אנשים שעולים על ההגה שיכורים, מקבלים את אחת המדינות שהכי מסוכן לנהוג בהם.

הודו

תנועה בלתי פוסקת מכל עבר (כולל מהנתיב הנגדי), פרות באמצע הכביש, נהגים ללא אורות ואין ספור צפירות הם רק חלק מהדברים שהופכים את הנסיעה בכבישי הודו להימור של ממש. אם לא די בכך, מערכת הכבישים, במיוחד בצפון המדינה, רעועה ולא מתאימה לכלי רכב מודרניים. סכנה אמיתית ומוחשית!

קונגו

מלבד הסכנה להישדד על ידי קבוצות חמושות, כבישי קונגו מלאים בנהגים אגרסיביים וסטנדרטים נמוכים מאוד של נהיגה, כך על פי משרד החוץ האוסטרלי.   

שוויץ

מסתבר שלא רק מדינות עולם שלישי מסוכנות לנהגים, אלא גם מדינות מפותחות עם תשתיות כבישים מהמתקדמות בעולם. תנאי מזג אוויר קיצוניים כמו ערפל וגשם כבד, ובעיקר אי ציות לחוק על ידי נהגים הופכים גם את מדינת השוקולד למקום מסוכן לנהיגה.

דרכים מסוכנות או לא, אנחנו תמיד ממליצים להצטייד בביטוח נסיעות מקיף, לרשותכם ביטוח נסיעות לחו”ל השוואה און ליין בשוק הביטוח, כל שנותר לכם לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר דרך אחת החברות מהמובילות בישראל לביטוח נסיעות שתדאג לכם לכל מה שתצטרכו במקרה של תאונה חס וחלילה או אפילו במקרה של שוד או אבדן מזוודה