ביטוח משפחות

ביטוח משפחות

ביטוח נסיעות לחו”ל לכל המשפחה

אוגוסט בפתח, 3,000,000 נוסעים הולכים לבקר בנמל התעופה בבן גוריון, בשנים האחרונות חלה עליה מתמדת במספר הנוסעים לחו”ל וביחד עם זאת התחזקה התחרות במחירי ביטוחי הנסיעות לכל המשפחה. אז למה צריך ביטוח נסיעות ומה הוא מכסה? מה ההבדלים בין הביטוח של כרטיסי האשראי לבין הביטוח של קופות החולים וחברות הביטוח ? כל התשובות שיעזרו לכם למצוא את הביטוח המשתלם ביותר.

למה צריך ביטוח נסיעות?

חוק הבריאות הממלכתי קובע שכל תושב במדינת ישראל זכאי לקבל שירותי רפואה דרך קופות החולים, ברגע שיוצאים מהמדינה חוק הבריאות הממלכתי לא תקף, במידה ותזדקקו לשירותי רפואה במדינה זרה תצטרכו לשלם ולא מעט ולכן קונים ביטוח נסיעות לחו”ל שבמקרה של תאונה או מחלה חברת הביטוח תשלם את כל ההוצאות הרפואיות עד החזרה לארץ.

מה כולל ביטוח נסיעות לכל המשפחה

הביטוח כולל פינוי באמבולנס או פינוי אווירי לביה”ח הקרוב,  אשפוז בבתי החולים בחו”ל, ניתוחים דחופים, הטסה רפואית בחזרה לארץ עם מכשור מתאים וליווי רופא, הביטוח כולל גם פיצוי במקרה שהמזוודה נגנבה/נאבדה, הוצאות ביקור רופא, טיפולי שיניים, תרופות ופיצוי במקרה של ביטול טיסה מסיבות רפואיות. (בכפוף לתנאי הפוליסה)

מה ההבדלים בין הביטוחים של כרטיסי האשראי, קופות החולים, וחברות הביטוח

ביטוח נסיעות “בחינם” של כרטיסי האשראי מתאים לנסיעות קצרות ומגבה את מחזיק הכרטיס בלבד ובתנאי שהוא הפעיל את הביטוח לפני היציאה לחו”ל, הביטוח של כרטיסי האשראי לא מתאים למדינות כמו ארה”ב שבהם שירותי הרפואה יקרים מכיוון שישנם מגבלות על גובהה הפיצוי בגין אשפוז יומי או בגין שכר מנתח, מבוטח שצריך לקנות ביטוח לילדים או תוספת החמרה מצב בריאות קיים יגלה שהוא משלם מחיר יקר יותר מאשר אם היה קונה ישירות דרך חברת הביטוח

הביטוח שמציעות קופות החולים הם דרך חברות הביטוח והם ולעיתים אף יותר יקרות מהביטוחים שניתן לקנות מחברות הביטוח עצמן, קופות החולים מנצלות את העובדה שהמבוטחים שלהם רגילים לקנות אצלם ולא להשוות מחירים באינטרנט.

ביטוח נסיעות של בועז התרמילאי

בועז התרמילאי מכיר את כל האותיות הקטנות בפוליסות של ביטוחי הנסיעות של כל החברות המובילות בתחום, המבוטח יקבל את הביטוח המשתלם ביותר עבורו, ניתן לרכוש ביטוח נסיעות מלא בפחות מ-1.5$ ליום, זמינות מלאה בWHATS’UP  ובטלפון, ניסיון של 20 שנה בתחום הביטוח וייצוג של אלפי לקוחות מולם, בועז ידאג שחברת הביטוח תהיה שם בשבילכם כשתצטרכו אותה.

צור קשר

רגע לפני שאתם אורזים, צרו קשר עם בועז התרמילאי וקבלו ייעוץ חינם והצעה משתלמת וחכמה לקראת הטיול הקרוב